Reebok DMX чоловіча колекція

Фільтр
Сортування
Фільтр
Виробник
Матеріал
Вид
Розмір чоловічого взуття
Стікер
Фільтр по ціні:
-
Сортування:
На строрінці:

Кросівки reebok dmx: переваги та особливість моделі

Практично всі відомі спортивні бренди рано чи пізно приходять до того, щоб переглянути свої архіви і знову представити світу спорту вже колись полюбилися моделі кросівок, але в оновленому варіанті. Іноді з ретро-зразка беруть цілий гучний силует, а іноді лише якісь конкретні деталі за типом вставок з сітки, способу шнурівки, поєднання матеріалів і певних кольорів. Найчастіше така модель з минулого, звичайно, доповнюється новими технологіями, так як попит на кросівки залежить не тільки від зовнішніх характеристик, і люди хочуть, щоб нові моделі були комфортніше і надійніше в різних сенсах, ніж попередні релізи.
Така тенденція, звичайно, не пройшла і повз легендарного бренду Рібок, який порадував своїх фанатів не одним таким релізом. Одним з яскравих відроджень стало представлення моделі reebok dmx. Ці кросівки reebok dmx бренд представив навіть не в одній моделі. Фанати reebok dmx series змогли вибрати релізи по своїх потребах і насолоджуватися комфортом від reebok daytona dmx як на тренуваннях, так і в повсякденному житті. У чому унікальність моделі reebok dmx run, reebok dmx 1200, reebok daytona dmx і інших моделей, розповідаємо нижче.

Кросівки reebok dmx: в чому особливість моделі

Кросівки reebok dmx run вперше були презентовані в 97-му році, коли біг як вид спорту щосили набирав популярність серед звичайного населення. Тоді компанія Рібок, випустивши reebok dmx, здивувала співтовариство новою технологією під назвою moving air. Ця технологія дійсно була унікальна, тому бренду став позиціонувати кросівки reebok dmx в якості кращих кросівок для бігу в той час. Хоча перше враження від моделі reebok dmx series зовсім не веде тебе в бік бігу. У reebok dmx 1200 досить важкий силует, що спочатку ніяк не асоціюється з легкістю і заняттям з бігу.

Чим круті reebok daytona dmx

Після представлення світу перших reebok dmx, компанія вирішила не зупинятися і розробила круті reebok daytona dmx. Ці кросівки reebok dmx були випущені в кінці 20-го століття, а нову версію reebok dmx series нам пощастило побачити в 2018 році. Модель reebok daytona dmx як тоді, так і зараз дуже популярні саме в середовищі повсякденності, так як відрізняються крутим масивним силуетом і незвичайним дизайном. Кросівки reebok dmx закохали в себе багатьох стиляг саме через те, що весь верх і навіть шнурівка у них покрита спеціальною сіткою, яка додає об'ємним кросівок значною легкості. Плюс сітки ще і в тому, що за рахунок неї reebok dmx 1200 здатні добре вентилюватися, а значить давати можливість багато рухатися без зайвого дискомфорту.

У чому унікальність технології moving air у reebok dmx run

Якщо звернутися до дослівному перекладу, то дана технологія розшифровується як повітря, який рухається. І нехай звучить це трохи фантастично, але reebok dmx дійсно такі. Вся нижня частина підошви reebok dmx series має спеціальні повітряні подушки. Коли кросівки reebok dmx стикаються з поверхнею повітря з цих подушок йде і упор йде в інші зони.

Переваги reebok dmx run

Якщо говорити в цілому про переваги reebok dmx 1200, то варто виділити що кросівки reebok dmx:
  • відрізняються одними з кращих функціями амортизації;
  • reebok dmx 1200 мають легкий, не переобтяжений дизайн, який дихає;
  • reebok dmx series залучають ненав'язливою шнурівкою;
  • reebok daytona dmx виготовлені з якісних матеріалів в стилі Рібок.
Кросівки reebok dmx варто обов'язково купити, якщо ви любите яскраві акценти в образах, багато рухаєтеся кожен день і любите м'яке взуття, яка піклується про ваших ногах і створює відчуття небувалого комфорту.

Питання і відповіді в категорії чоловічі Reebok DMX

Ціна на чоловічі Reebok DMX

ЧОЛОВІЧІ REEBOK DMX Ціна
Чоловічі кросівки Reebok DMX Series 1000 EF7655 1599 грн
Чоловічі кросівки Reebok Ever Road Dmx 3.0 FU9279 1599 грн

Дізнавайтесь першими про акції, розпродажі та конкурсах.

Telegram