Скакалки для фітнесу

Фільтр
Сортування
Фільтр
Виробник
Стікер
Фільтр по ціні:
-
Сортування:
На строрінці:

Скакалки для фітнесу - найпростіший, доступний кожному спортивний снаряд. Його використання дозволяє привести тіло в відмінну форму і потім підтримувати її. Користується популярністю як серед тих людей, хто просто вирішив потренуватися, так і серед професійних спортсменів.

Як обрати?

У виборі скакалок мають значення не тільки зовнішній вигляд і ціна. Щоб заняття приносили максимум користь, варто враховувати наступні поради під час добірки спортивних снарядів:

  • безпосередньо впливає на якість тренувань довжина скакалки. Особливо в тому випадку, якщо ви плануєте купити боксерські скакалки. Людям середнього зросту досить шнура довжиною 2,5-2,8 м. Високим необхідний шнур довжиною 3 м;
  • перед покупкою важливо звертати увагу на якість матеріалу, з якого виконаний шнур. Еластичний і м'який нейлон підходить для всіх абсолютно груп. Нагадує товсту мотузку текстиль краще не брати для занять на швидкість. Скакалки зі сталевим або шкіряним шнуром призначені виключно для професіоналів;
  • Не менш важливим є матеріал, з якого виконані ручки. Найбільш популярний з них - легкий і міцний пластик. Для тривалих занять доцільно купувати скакалки з дерев'яними, прогумованими або неопреновими ручками.

Найважливіше, що потрібно зробити перед покупкою скакалки - оцінити рівень майбутніх тренувань, відповідність їм спортивного снаряда, якість власної підготовки.

Навіщо потрібні скакалки?

Крім підходять для всіх вікових категорій класичних варіантів, у продажу можна знайти швидкісні скакалки для кроссфіта. Вони призначені для виконання стрибків на швидкість. У деяких моделях швидкісних скакалок традиційний шнур замінений на легкий металевий трос.

Дозволяють чудово опрацювати м'язи нижніх кінцівок, запустити відповідають за спалювання жиру в організмі процеси спортивні скакалки. В асортименті вони представлені в спеціалізованих магазинах. Займатися фітнесом з даними снарядом можна в залі, будинки і навіть на вулиці.

Скакалки використовуються для систематичних тренувань. На перший погляд такі заняття можуть здаватися досить легкими. Насправді ж в процесі занять дається величезне навантаження на м'язи. Тому перші тренування тривають близько 15-20 хв. Поступово час занять збільшується до 40-45 хв.

Скакалка для кроссфіта

Якщо вам потрібно купити скакалку для фітнесу, доцільно вибрати і замовити її в профільному магазині. Прийнято вважати, що для цього виду спорту кращі швидкісні спортивні снаряди на підшипниках. Велике значення при виконанні подвійних стрибків має тривалий вільне обертання рукояток.

Якщо ж ви тільки починаєте займатися спортом, досить придбати найпростішу скакалку, щоб потім точно зрозуміти, що саме вам підійде.

Дізнавайтесь першими про акції, розпродажі та конкурсах.

Telegram