Фільтр
Сортування:
Фільтр
Виробник
Стікер
Фільтр по ціні:
-
Сортування:
На строрінці:
  • 1
  • 2

Як вибрати штангетки для важкої атлетики

Не важливо, відвідуєте ви тренування раз на місяць або кілька разів на тиждень - в будь-якому з варіантів ви повинні пам'ятати, що жодна тренування не буде максимально ефективною, якщо на вас не буде правильною спортивною екіпіровкою. І якщо у випадку, наприклад, з йогою неправильна спортивна форма навряд чи зможе нашкодити вам, то ось у випадку з важкою атлетикою і кроссфітом, в неправильній одязі для важкої атлетики та взуття ризик отримати травму набагато вище. Тому, з турботи про себе завжди вибирайте кросівки і одяг за призначенням.

Як вибрати штангетки для важкої атлетики та кроссфіта?

Для початку, варто сказати, що штангетки - це не новомодна річ, від відомих спортивних брендів. Штангетки reebok - це необхідний захід безпеки при виконанні вправ з великою вагою. Тому що одяг для важкої атлетики та штангетки для важкої атлетики проводяться з урахуванням навантаження на ноги і спину і, завдяки матеріалам, технологіям виробництва і спеціальної конструкції, здатні знизити це навантаження і уберегти спортсмена від можливих травм.
Щоб купити одяг і взуття для важкої атлетики і після кількох тренувань не розчаруватися покупкою, зверніть при покупці увагу на наступні критерії штангетки України:
- Штангетки reebok або іншого відомого спортивного бренду обов'язково повинні з каблуком. Каблук в даному випадку - не порожній атрибут, він виконує такі функції:
  • Каблук на штангетки для важкої атлетики допомагає змістити сильне навантаження при виконанні присідань з великою вагою з м'язів стегна на м'язи сідниць.
  • Впливає на зниження навантаження, яка утворюється при виконанні практично всіх вправ, на голеностоп.
  • Каблук на штангетки adidas сприяє зміщення центру ваги атлета, що, в свою чергу, мінімізує ризики при виконанні вправ різної складності і допомагає більш безпечно виходити з ненависних повторень.
- Наступним важливим моментом, на який варто звернути свою увагу перед тим, як купити штангетки adidas, є матеріал. І якщо каблук на штангетки для важкої атлетики допомагає більш безпечно виконувати вправу, то якість матеріалу покликане більше зберегти штангетки в хорошому стані якомога довше. Матеріал у штангеток adidas повинен бути дуже щільним, щоб відмінно фіксувати ступню, сама взуття швидко не розтягувалася і не деформувалася. Найкраще купити штангетки в Україні з натуральної щільної шкіри зі вставками з спеціально створеної для штангеток для важкої атлетики тканини. Зазвичай такі тканини швидко набувають свою колишню форму і не дозволяють ступні "повзти" ​​вперед.
- Далі, перед тим, як штангетки купити варто перевірити, чи достатньо міцна у них підошва, адже від цього значною мірою залежить відчуття комфорту і надійності при роботі з великою вагою. Підошва штангеток reebok повинна бути досить жорсткою і чіпкою, щоб при виконанні вправ різної складності атлет міг добре відчувати підлогу і з упевненістю покладатися на свої ноги.
- Ну, і важливою деталлю при виборі штангетки України є виробник. Напевно, не варто довго пояснювати, чому варто купувати одяг і взуття для важкої атлетики від відомих спортивних брендів. Тут і так зрозуміло, що штангетки reebok і штангетки adidas будуть відрізнятися максимальною якістю і міцністю, забезпечать вам комфорт і впевненість у взутті.

Де можна штангетки купити за низькою ціною?

Купити штангетки в Україні можна, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Консультанти допоможуть вам визначитися з розміром і оптимальними характеристиками, телефонуйте.

Питання і відповіді в категорії чоловічі Штангетки

Ціна на чоловічі Штангетки

ЧОЛОВІЧІ ШТАНГЕТКИ Ціна
Штангетки Reebok Legacy Lifter DV4396 5290 грн
Чоловічі штангетки Reebok Legacy Lifter II FY3536 6499 грн
Чоловічі штангетки Adidas Power Perfict 3 BB6363 4290 грн
Штангетки Adidas Powerlift BA8014 3399 грн
Чоловічі штангетки Adidas Adipower Weightlifting DA9874 5690 грн

Дізнавайтесь першими про акції, розпродажі та конкурсах.

Telegram