Adidas Deerupt

Фільтр
Сортування:
Фільтр
Виробник
Матеріал
Розмір чоловічого взуття
Вид одягу
Стікер
Фільтр по ціні:
-
Сортування:
На строрінці:

Чоловічі adidas deerupt: що потрібно знати про ці кросівках

Шанувальники бренду Адідас, і зокрема лінійки Originals, навесні 2018 року по-особливому раділи і співали оди любові компанії. І це було пов'язано не з загальної любовної весняної істерією, а з презентацією кросівок адідас deerupt. Випуск цієї моделі об'єднав фанатів бренду в ще більш вузьке співтовариство і сильно вплинув на формування нових дизайнерських трендів, які незабаром можна було споглядати на подіумах в рамках тижнів мод по всьому світу. Що ж такого особливого впровадили в чоловічі кросівки adidas deerupt інженери і дизайнери, що до сих пір нас переслідує ця легка ейфорія і бажання adidas deerupt купити? Давайте розбиратися.

Як створювалися adidas deerupt чоловічі?

Як відомо, чоловічі кросівки адідас дірапт випустилися в рамках однієї з двох основних лінійок Адідас Оріджіналс. Концепція цієї лінійки така, що кожна нова модель кросівок, спортивних костюмів, курток і інших елементів спортивного одягу є таким-собі переосмисленням вантажних моделей одягу та взуття від Адідас. Модель adidas deerupt України не стала винятком і об'єднала в собі яскраві особливості від Atlanta, Marathon і New York. З усіх запозичень з моделей минулих колекцій шанувальників найбільше порадувала сітка, яка, на відміну від колишніх рішень, в adidas deerupt runner була використана максимально сміливо і привабливо.
З цієї сіткою пов'язано багато історій в роботі компанії і, однозначно, вона є фаворитом серед деталей кросівок, які додають особливого шику. Перший раз подібну до тієї сітці, що виробляється для чоловічих adidas deerupt, компанія представила на кросівках, призначених виключно для бігу Марафон. Тоді сітку розташували по боках нижньої частини підошви для того, щоб вона рівномірно регулювала амортизацію. З виходом же чоловічих кросівок adidas deerupt ставлення до сітки трохи змінилося. За словами провідного дизайнера напрямки оріджіналс, до початку роботи над кросівками адідас deerupt сітку використовували не на всю міць. І, як ми тепер бачимо, з виходом чоловічих кросівок адідас дірапт дизайнери показали, що конкретно вони мали на увазі.

Як вплинули соціальні мережі, зокрема Інстаграм на створення adidas deerupt чоловічі?

Всі ми знаємо, що успішність нового продукту, в тому числі і кросівок адідас deerupt, багато в чому залежить від того, як його "сприймуть" в соціальних мережах. Щоб закохати в нові кросівки і люди з усього світу хотіли adidas deerupt купити України, проектна команда забракувала велику кількість прототипів. Вона пропрацювала більше ста варіантів майбутніх кросівок адідас deerupt і кожну тестувала в рамках фотосесії і пробних публікацій в Інстаграмме. Дизайнерам було важливо, щоб нові кросівки адідас дірапт виглядали в будь-якому ракурсі вигідно і привабливо. По результату, ми сьогодні можемо сміливо заявляти, що робота команди була виконана не дарма, а красені адідас deerupt дійсно відмінно виглядають на всіх знімках і доречно доповнюють сміливий образ кожного.

Основні технології adidas deerupt України

Сітка, звичайно, сіткою, але адідас не могли випустити кросівки, які задовольняли б тільки естетичну потребу. У adidas deerupt runner круто опрацьована підошва, для виробництва якої була використана технологія ЕВА. В устілку кросівок адідас deerupt вставлені ділянки з піни. Це допомагає краще фіксувати ногу. Коли новий власник одягає кросівки адідас дірапт, у нього немає дискомфорту, властивого для нового взуття. Кросівки adidas deerupt чоловічі повторюють особливості ступні і створюють відчуття небувалого комфорту.

Дізнавайтесь першими про акції, розпродажі та конкурсах.

Telegram