Футбольні бутси

Фільтр
Сортування
Фільтр
Виробник
Стікер
Фільтр по ціні:
-
Сортування:
На строрінці:

Ви зараз на цій сторінці, а значить - шукайте футбольні бутси для свого сина, молодшого брата, племінника або хрещеника. Не важливо, це будуть перші бутси хлопчика або п'яті, головне, що вони повинні бути надійним захистом для ніг гравця і прослужити як можна довше. Якщо ви все-таки новачок в пошуку дитячих футбольних бутс, то нижче ми розповімо, що потрібно врахувати, щоб купити правильні та якісні футбольні бутси для дітей.

Визначаємо потрібний розмір футбольних бутс

Якщо ви хочете купити футбольні бутси онлайн, то вам необхідно заміряти стопу дитини в см. Це допоможе вам точно визначити розмір кросівок. Важливо, щоб в шкарпетці зберігалося вільне місце, приблизно 0,5 см. Це робиться для того, щоб ступень було комфортно навіть, коли вони збільшуються при бігу.

Так як дитяча ніжка швидко зростає, можна взяти бутси на один розмір більше. Але навіть при цьому взуття повинне добре фіксуватися, а нога не бовтатися.

Вибираємо матеріал дитячих футбольних бутс

Ще не так давно кожен спортсмен вибрав би натуральні матеріали і був би абсолютно правий. Натуральна шкіра дозволяє ногам «дихати» і не пріти, зберігаючи нормальний запах. Але сьогодні відомі спортивні фірми, зокрема Adidas, Reebok, все більше впроваджують у виробництво синтетичного волокна. Такі матеріали виробляються на стику технологій і виконують свої функції на рівні з натуральними. Подібні дитячі бутси міцні і довгострокові, щільно сидять на ніжці і дозволяють циркулювати повітрю всередині.

Обираючи серед синтетичних матеріалів, радимо віддавати перевагу водонепроникним. Часто матчі проходять навіть під час дощу, тому такі бутси додадуть впевненості в русі і збережуть в теплі ніжки вашої дитини.

Перевіряємо задник у дитячих бутс і якість устілки

Обираючи футбольні бутси для дітей серед моделей спортивних фірм Adidas і Reebok, ви можете бути спокійні і впевнені в якості. Але якщо плануєте купити бутси інших виробників, то слід врахувати кілька простих правил.

Обираючи задник кросівок, перевірте, щоб він був твердим. Це важливо для гарної фіксації ноги. А його матеріал - м'яким: таким чином, будете врятовані від натирання. Хороша устілка для дитячих спортивних бутс та, що дозволяє проходити повітрю, і до того ж вона повинна бути представлена ​​в ортопедичній лінійці.

Визначаємо потрібне маркування (особливості та кількість шипів)

Шипи - це однин з найважливіших елементів дитячих футбольних бутс. Новачкові може здатися, що все шипи «на одне обличчя». Але в реальності між ними є колосальні відмінності, і якщо їх не знати можна дуже нашкодити здоров'ю. Щоб убезпечити свою дитину, радимо розібратися в цьому питанні детально.

Шипи варто вибирати, в залежності від місця тренувань. У всьому світі прийнято розділяти такі маркування футбольних бутс для дітей та дорослих:

  • FG - це футбольні бутси, у яких тринадцять гумових або пластмасових шипів. У цих кросівках краще тренуватися на штучних майданчиках.
  • Бутси під маркуванням HG теж йдуть з тринадцятьма шипами. У них варто тренуватися на твердому грунті.
  • Маркування MSR виділяється шипами, які мають округлу форму і робляться тільки з гуми.
  • У футбольних бутс маркування VHG так само гумові шипи, але вони, на відміну від MSR, плоскі.

Для дітей найбезпечнішими вважаються футбольні бутси TURF. Така модель має багато коротких шипів, які ніяк не травмують дитячу ступню. Але часто буває, що хлопчаки відмовляються тренуватися в настільки безпечною взуття і хочуть бутси як у дорослих спортсменів. У такому випадку ваш вибір повинен зупинитися на маркування MSR. Шипи цих кросівок найменше тиснуть на ступню і не травмують її.

Дізнавайтесь першими про акції, розпродажі та конкурсах.

Telegram