Пн-Пт с 10:00 до 19:00Сб-Вс с 10:00 до 18:00
0
Фільтр
Виробник
Розмір дитячого взуття
Колекція
Напрямок
Матеріал
Стікер
Фільтр по ціні:
-

Кросівки

Сортування:
На строрінці:
Фильтр
Сортування:

Розпродаж

Дитячі кросівки Adidas Altasport D96831 Дитячі кросівки Adidas Altasport D96831

Розпродаж

Дитячі Кросівки Adidas AltaRun CG6453 Дитячі Кросівки Adidas AltaRun CG6453

Розпродаж

Дитячі Кросівки Adidas AX2R Comfort BB1930 Дитячі Кросівки Adidas AX2R Comfort BB1930

Розпродаж

Дитячі кросівки Adidas RapidaBounce + G54133 Дитячі кросівки Adidas RapidaBounce + G54133

Розпродаж

Дитячі кросівки Adidas RapidaBounce + G54134 Дитячі кросівки Adidas RapidaBounce + G54134

Розпродаж

Дитячі кросівки Adidas Forest Grove EG8958 Дитячі кросівки Adidas Forest Grove EG8958

Розпродаж

Кросівки для бігу Adidas Fortarun G27164 Кросівки для бігу Adidas Fortarun G27164

Розпродаж

Дитячі кросівки Adidas Altasport D96832 Дитячі кросівки Adidas Altasport D96832

Мати круті кросівки для хлопчика - майже те саме, що їздити на Mercedes-Benz C-Class для дорослого чоловіка. Кросівки - це, як кращий друг, який підтримає будь-яку витівку, що не злякається перед хлопчиськом з сусіднього двору і підштовхне посміхнутися дівчині з квартири нижче. У них можна наслідувати своїх улюблених героїв з реклами Adidas та Reebok і представляти себе футболістом, який забив гол на світовому чемпіонаті. Кросівки для хлопчика як панацея - і мами спокійні, і дитина задоволена. Обрати дитячі кросівки складно, але можливо. Ми розповімо як.

7 головних порад для підбору дитячих кросівок для хлопчиків

 1. Дивимося на зовнішній вигляд взуття. Тут маємо на увазі не дизайн, а якість виробництва. Шви повинні бути рівними, а самі ниточки НЕ розкуйовджене. На якісних дитячих кросівках для хлопчиків ви не знайдете залишки клею або плями фарби.
 2. Вибираємо тип шнурівки або застібки. Кросівки для хлопчика краще будуть зафіксовані на нозі за рахунок шнурівки на гачках. Ця технологія запозичена у ковзанів. Такого роду фіксація не дає бовтатися нозі і уберігає від травм при бігу. Альтернативою гачкам служать кільця. Моделі дитячого взуття для хлопчиків з шнурівкою на кільцях представлені фірмами Адідас і Рібок.
 3. Перевіряємо шкарпетки дитячих кросівок. По-перше, носок у кросівок для хлопчиків повинен бути піднятий і загнутий вгору. Це вбереже від небажаних травм при різних активностях на нерівному асфальті. По-друге, дитячі кросівки для хлопчика будуть хороші з м'яким носком, тобто швидко відновлювати свою форму.
 4. Матеріал вироби. Кросівки дитячі для хлопчиків повинні бути зроблені з натуральної шкіри або замші. Такі матеріали дозволяють ніжок не пітніти і «дихати». Щоб напевно купити натуральні кросівки для хлопчика, радимо вибирати спортивні фірми, у яких натуральність вироби - один з основних принципів. Шкіряні дитячі кросівки можна вибрати в лінійках фірм Adidas, Reebok і інших.
 5. Відчуваємо підошву спортивного взуття для хлопчиків. Гарна підошва буде гнуться (приблизно до 45 градусів) і не приймати форму різних камінчиків і вигинів землі. Якщо ви проведете кросівками по підлозі і залишиться слід, то ця підошва не якісна і швидко зітреться.
 6. Перевіряємо устілку дитячих кросівок. Вона повинна легко вийматися, і бути м'якою. Дитячі кросівки Адідас все йдуть з не пришитою устілкою.
 7. Міряємо кросівки на хлопчика. В ідеалі, ніжка в дитячих кросівках повинна бути добре зафіксована, але мати можливість руху з боку в бік. У шкарпетці залишаємо міліметрів 5, щоб уникнути натирання.

Види дитячих кросівок для хлопчиків

Очевидно, дитячі кросівки для хлопчиків не діляться так само, як кросівки для занять різними професійними активностями. Цей поділ умовно, але важливо. Кросівки слід вибирати під активності вашої дитини і віддавати перевагу, все-таки спортивним фірмам, наприклад Adidas або Reebok.

 • Для бігу та великої активності. Тут будуть доречні дуже легкі кросівки для хлопчика. Вони повинні добре фіксувати стопу і мати амортизатори для пом'якшення удару об землю.
 • Для піших прогулянок, універсальні. Ця модель кросівок має м'який верх і ребристу підошву. Такі дитячі кросівки є в різних лінійках фірми Рібок.
 • Для стрибків, активного спорту. Такі кросівки для хлопчика повинні бути високі, тобто вище щиколотки. Це забезпечує ефективну фіксацію стопи, а значить - знизити ризик отримати травму. Подібні моделі знайдете у фірми Адідас.

Ці рекомендації допоможуть вам не помилитися при виборі якісного дитячого взуття для хлопчика. Дитина буде щасливим, а ви спокійні, адже його ніжки будуть захищені.