Жіночі спортивні бюстгальтери

Фільтр
Сортування
Фільтр
Виробник
Напрямок
Матеріал
Колекція
Розмір одягу для жінок
Стікер
Фільтр по ціні:
-
Сортування:
На строрінці:

Спортивний бюстгальтер також необхідний на тренуваннях, як кросівки та спортивний костюм. Тільки ось, якщо на спортивному костюмі ще можна заощадити, то на кросівках та спортивних бюстгальтерах цього робити аж ніяк не можна. Ці дві речі необхідні для того, щоб вберегти вас від небажаних пошкоджень та травм, адже всі ми хочемо отримувати від спорту тільки позитивні результати, а не жити з наслідками.

Перед тим, як спортивні бюстгальтери купити, необхідно вивчити їх особливості.

Чому варто носити жіночі спортивні бюстгальтери

Важливо розуміти, що жіночі груди - це не кілька м'язів, пов'язаних між собою. Вони складаються з двох видів тканин: жирової та залозистої. Це означає, що при аеробних навантаженнях, тобто майже будь-яких рухах, груди без необхідної підтримки втрачають свою форму. На цьому моменті, швидше за все, всі молоді дівчата скажуть, що це загрожує їм ще не скоро, тому що груди в силу віку пружні та підтягнуті. Але це, звичайно, абсолютний міф. Постійне динамічне навантаження на груди призводить до їх деформації в будь-якому віці. Ось чому вкрай необхідно носити спортивні бюстгальтери під час будь-яких спортивних навантажень.

Крім захисту від деформації, спортивні бра жіночі виконують функцію підтримки грудей, а точніше їх фіксацію. Таким чином, виконувати вправи можна без зайвого дискомфорту, і не відволікаючись. Груди щільно притиснуті та не рухається в такт руху. Спортивні бюстгальтери adidas забезпечують таку фіксацію за рахунок щільних ремінців, які переплітаються за спиною.

Ще один величезний плюс від спортивних бюстгальтерів полягає в тому, що практично всі вони зроблені з «дихаючих» матеріалів, і значить шкіра під час навантажень буде менше пітніти за рахунок циркуляції повітря. Також такі матеріали швидко вбирають виділений піт, що запобігає розмноженню мікробів на шкірі.

Загалом, без таких бра може статися безліч всяких неприємних речей, тому краще спортивні бюстгальтери купити та займатися спортом в кайф.

Види спортивних бюстгальтерів

Різноманітність спортивних бра в колекціях різних марок просто божевільне. Щоб дівчата відчували себе комфортно та впевнено, спортивні бюстгальтери створюють різних кольорів, моделей, комбінують тканини та навіть стилі. Із зовнішньої точки зору можна вибрати модель до душі, але ось, щоб купити спортивний бюстгальтер з правильною функціональною складовою, необхідно знати кілька деталей.

Перша відмінність між спортивними бра - це ступінь фіксації. Для занять йогою, пілатесом, стретчингом можна сміливо брати спортивні бюстгальтери з легкою фіксацією. Такі бюстгальтери, в основному йдуть з тоненькими бретельками, але при цьому зроблені також з щільного матеріалу. Для такого призначення можна купити спортивні бюстгальтери reebok. Ця марка представляла багато моделей з такою фіксацією.

Спортивні бра з середньою фіксацією грудей варто обрати для занять силовими тренуваннями, легкої аеробікою, танцями. Тут вже будуть більш щільні ремінці в різних комбінаціях. Сильна фіксація грудей потрібна для дуже динамічних навантажень - біг, аеробіка, їзда верхи. Такі спортивні бра жіночі дуже щільні та насилу одягаються. Спортивні бюстгальтери adidas дуже круті в цих моделях, їх часто можна побачити на зірок світового спорту.

Друга відмінність між спортивними бра полягає в методах фіксації грудей - є бра, які тягнуть, а є, які підтримують. Обрати необхідні дуже просто: якщо розмір грудей до В, то потрібні стягуючі, а розмір С та більше, то варто стягуючі спортивні бра жіночі купити.

І ще важливо розуміти, що чим більше ваші груди будуть закриті бюстгальтером, тим якісніше вони будуть захищені.

Питання і відповіді в категорії жіночі Спортивні бра-топи

Ціна на жіночі Спортивні бра-топи

ЖІНОЧІ СПОРТИВНІ БРА-ТОПИ Ціна
Топ жіночий Leone 500095 478 грн
Бра-топ Reebok Hero Racer Padded EC1127 599 грн
Бра-топ Reebok PureMove EB8182 599 грн
Топ Gorilla Wear Meta Sports Bra Red 91518500 1017 грн
Топ Gorilla Wear Meta Sports Bra Black 91518900 1017 грн

Дізнавайтесь першими про акції, розпродажі та конкурсах.

Telegram