Чоловічі Adidas originals - зручна і стильна одяг на кожен день

Фільтр
Сортування
Фільтр
Виробник
Стать
Матеріал
Розмір чоловічого взуття
Розмір одягу для чоловіків
Колір
Вид
Стікер
Фільтр по ціні:
-
Сортування:
На строрінці:
Компанія Adidas завжди займала лідируючу позицію на ринку виробництва спортивного взуття, одягу і аксесуарів. Шанувальники бренду вибирають цей одяг і взуття не тільки тому, що вони є прикладом високої якості, але і доречного використання новітніх технологій для досягнення головної мети - комфорту і безпеки своїх клієнтів.
Adidas Originals і Adidas Perfomance - особливості лінійок
Adidas охоплює дуже широку аудиторію людей, які люблять зручну і якісний одяг. Це пов'язано, в першу чергу, з тим, що у бренду є дві лінійки одягу і взуття - Adidas Perfomance і Adidas Originals. Остаточно вони сформувалися в 2001 році, але умовно існували завжди.
Перша лінійка націлена на професійних спортсменів, які можуть одягати кросівки, футболки, куртки і інший одяг для спорту як на тренування, так і на самі змагання. Цей одяг проведена з використанням нових технологій і здатна створити максимально продуктивні умови для досягнення високих результатів. У лінійці Адідас Перфоманс представлено дуже багато "розумних" продуктів: кросівок, які підлаштовуються під індивідуальності ступні, якісні амортизатори, матеріали, які підтримують одну температуру тіла і т.д. Це чисто спортивний одяг, яка витримує навіть найбільші навантаження тренувань і випробування.
А ось адідас ориджинал - це лінійка одягу та взуття на кожен. Колекції на адідас ориджинал офіційний сайт і на сайтах дисконтів з офіційною продукцією є відображенням останніх модних тенденцій і підходять для різних за віком і людям з абсолютно з різних сфер діяльності.
Колекції Адідас ориджинал продаються по всьому світу, але бренд розробив правила і, щоб врегулювати продажу і надати більшої ексклюзивності, одяг і взуття адідас продаються, виходячи від приналежності до однієї з трьох видів колекцій:
inline - це речі (кросівки, куртки, футболки і т.д.), які можна знайти у всіх магазинах, де є відділ оріджіналс;
select - речі (куртки, кросівки, шапки, толстовки і т.д.), які можна купити лише в певних магазинах адідас ориджинал; ці речі випускаються в малій кількості;
trend - це речі, створені з урахуванням останніх модних тенденцій і, в основному, є трендсеттерами серед всієї спортивного одягу.
Adidas Originals - напрямки лінійки
Адідас оріджіналс - це не просто кілька колекцій, випущених для людей, які вважають за краще кожен день надягають зручні і спортивні кросівки, жилети, парки і т.д. Адідас оріджіналс - це повноцінне напрямок діяльності компанії, яке включає в себе наступні окремі лінійки:
Re-introduced - лінійка, в основі якої лежить відтворення взуття за ескізами старих кросівок, наприклад, таких, як адідас ориджинал чоловічі;
Re-interpreted - лінійка, яка базується також на використанні старих ескізів, але при цьому для виробництва використовуються вже нові матеріали і технології; також це взуття трохи коригується з урахуванням сучасних тенденцій;
Re-designed - лінійка адідас ориджинал, під якою випускаються кросівки, вироблені на основі старих ескізів, але вже сміливо перероблені з урахуванням модних тенденцій сучасності.
Адідас оріджіналс - це одяг, яку хочеться носити кожен день і при цьому відчувати себе максимально комфортно.
Бренд створив такі речі, за якими полюють по всьому світу. В Україні ж цю лінійку можна купити на адідас ориджинал офіційний сайт і в офіційних дисконт магазинах, які відправляють взуття, одяг, аксесуари адідас в усі міста: Харків, Суми, Чернігів, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Черкаси, Кременчук, Кривий Ріг , Миколаїв, Херсон, Одеса, Київ, Вінниця, Кропивницький, Біла церква, Житомир, Рівне.

Питання і відповіді в категорії чоловічі Adidas Originals

Ціна на чоловічі Adidas Originals

ЧОЛОВІЧІ ADIDAS ORIGINALS Ціна
Чоловіча куртка Adidas Originals Sst 3-Stripes DH5004 3599 грн
Чоловічі черевики adidas Originals Jake Boot 2.0 EE6207 2399 грн
Кросівки Adidas Torsion Trdc FV1001 1999 грн
Чоловічі кросівки Adidas Originals Deerupt Runner B41764 1899 грн
Чоловічі черевики Adidas Originals Jake Boot 2.0 B27513 2799 грн

Дізнавайтесь першими про акції, розпродажі та конкурсах.

Telegram