Пн-Пт с 10:00 до 19:00Сб-Вс с 10:00 до 18:00
0
Фільтр
Виробник
Розмір чоловічого взуття
Матеріал
Вид одягу
Стікер
Фільтр по ціні:
-

Adidas Yung

Сортування:
На строрінці:
Фильтр
Сортування:

Купити адідас Янг - значить бути в тренді

Сьогодні спортивні бренди мало, чим відрізняються від брендів одягу і взуття для повсякденного носіння. Виробники спортивного одягу так само випускають колекції, засновані на загальних тенденціях ринку, влаштовують гучні колаборації з зірками і експериментують з моделями одягу і кросівок зі старих, але популярних колекцій. Бренд Адідас якраз таки відрізняється від своїх конкурентів саме відмінним умінням давати нове життя старим моделям, перетворюючи їх в бестселери і мрію будь-якого стиляги. Така ж історія трапилася і з моделлю adidas yung. ТОлько в цей раз компанія пішла далі і не просто створила редизайн відомої моделі, а взяла все краще з однієї і створила нову з іншою назвою. Так і з'явилися адідас Янг.

Що потрібно знати про adidas young 1?

Адідас Янг 1 - це модель кросівок від німецького бренду Адідас, яку компанія представила в 2018 році. З виходом adidas young 96 світ моди, можна сказати, знайшов нові фарби, оскільки дана модель - це поєднання свіжого погляду на естетику дев'яностих років, модних кольорів і фактур, а також новітніх розробок в сфері спортивного взуття.
У адідас Янг 96 об'єдналися відтінки стилю дев'яностих років і ретро-шик, які сьогодні актуальні як ніколи. Звичайно, adidas yung - це не самостійна модель сучасності, втім, як і всі пов'язані релізи. Купити адідас Янг сьогодні - значить відчути себе сучасником кінця двадцятого століття, коли компанія адідас представила свою легендарну модель falcon dorf. У цей період адідас шукали нові рішення і пробували створювати щось яскраве і нове, і тепер в adidas young 1 ми бачимо ту сміливу масивність, поєднання структур і досить незвичний силует як для кросівок. Виходячи з таких характеристик, зовсім не дивно, що adidas yung купити оригінал
з'явилися саме в 2018 році. Адже тренди нашого часу якраз говорять про такі риси, які реалізовані в adidas yung купити України. Крім того, що адідас Янг купити варто через те, що вони - це втілення сучасних модних тенденцій, так ще й важливо те, що adidas young 1 є якоюсь емоційним зв'язком з минулими роками. Для старшого покоління адідас Янг 96 виступають приємним спогадом про минулі роки. А ось для більш молодого покоління adidas yung стають таким собі спадщиною, яке пов'язує з минулим поколінням модників і фанатів бренду адідас.

Які переваги кросівок adidas young 96 і adidas young 1?

Перед тим, як розглядати детально переваги адідас Янг, варто сказати, що в принципі, якщо купити адідас Янг, то кожен поціновувач зручною і якісного взуття залишиться задоволеним. Це пов'язано з кількома факторами:
  • По-перше, взуття та одяг, яка випускається під брендом Адідас, в тому числі і адідас Янг 1, апріорі не може бути неякісною. Цей бренд на ринку вже дуже давно і заслужив довіру своїх фанатів. Тому, якщо у вас адідас Янг 96 викликали сумніви за рахунок свого зовнішнього вигляду, то сміливо їх відкидайте і вирішуйте adidas yung купити України.
  • По-друге, компанія Адідас завжди відрізнялася впровадженням нових розробок в свої моделі кросівок, і адідас Янг 1 не стали винятком.

Щоб не вірити на слово або якісь сумнівні рекомендації, нижче наводимо перелік технологій, які впроваджені в adidas young 1.Ітак, у виробництві кросівок adidas young 96 були використані такі технології і особливості:

  • Верх із сітки і спеціальні вставки з матеріалу нубук. Adidas yung купити оригінал можна якраз за цими відмінних рис.
  • Шнурівка традиційного типу adidas yung.
  • Підошва з легендарної технологій ЕВА також впроваджена в адідас Янг 96.
  • Адідас Янг купити варто також через технології Торісон Систем.