Рукавички для фітнесу

Фільтр
Сортування:
Фільтр
Виробник
Стікер
Фільтр по ціні:
-
Сортування:
На строрінці:

Більшість з нас займається спортом, щоб поліпшити свої форми і трохи зміцнити здоров'я. Якщо раніше фітнес-клуби відвідували в основному чоловіки, то сьогодні в тренажерних залах все частіше можна побачити представниць прекрасної статі. Крім користі від спорту бувають і негативні наслідки. В результаті інтенсивних занять на долонях можуть утворитися мозолі. Щоб виключити подібні неприємності, під час тренування рекомендується надягати спеціальні рукавички для спорту. У магазинах вони представлені в асортименті: відкриті і закриті моделі, можуть відрізнятися матеріалом і фурнітурою.

Навіщо потрібні спортивні рукавички

В першу чергу для захисту рук, оскільки під час тренувань часто відбуваються непередбачені ситуації. Спортивні рукавички - це не модний аксесуар, а необхідність в залі. Користь від них очевидна:

  • запобігають появі мозолів, що особливо важливо і для чоловіків, і для жінок;
  • дозволяють зменшити тиск спортивних снарядів на пальці. Наприклад, набагато зручніше працювати зі штангою або гантелями в рукавичках, ніж голими руками;
  • наявність перфорації на внутрішній стороні сприяє кращому зчепленню на турніку або тренажерах, що допомагає при заняттях і значно полегшує виконання багатьох спортивних елементів;
  • оберігають зап'ястя від травм за рахунок фіксації кисті в природному положенні.

Жіночі рукавички для фітнесу представлені в спортивних магазинах в асортименті. Можна цілком і повністю віддаватися тренуванням, не відволікаючись на больові відчуття.

Як правильно вибрати рукавички для занять спортом

Принцип вибору жіночих і чоловічих рукавичок однаковий. Відмінність моделей тільки в розмірній сітці, яку потрібно враховувати, оскільки рукавички для тренажерного залу повинні щільно сидіти на руці.

На що звернути увагу:

для занять будь-яким спортом потрібно підбирати рукавички точно за розміром. Необхідно відчувати щільну фіксацію на зап'ясті, щоб уникнути випадкових травм;

підкладка повинна бути товста. Можливо вона і приносить певний дискомфорт, але сприяє збільшенню сили хвата, що важливо для роботи на тренажерах;

матеріал виготовлення. Традиційні варіанти - шкіра, шкірозамінник, бавовна або неопрен (синтетика). Перевага шкіряних рукавичок - хороша зносостійкість, недолік - в них спортсмени відзначають надмірну пітливість рук. Вироби зі штучної шкіри за характеристиками схожі на натуральну, але швидко зношуються.

Визначити свій розмір рукавичок дуже просто. Якщо у вас стандартна кисть, досить орієнтуватися на розмірну сітку. Оскільки вона не враховує довжину пальців, без примірки вироби краще не купувати.

Якщо розмір не підходить, можна купити як жіночі, так і чоловічі рукавички для спорту без пальців. Щоб вони добре сіли на руку потрібно знати точний обхват долоні. При виборі краще орієнтуватися на моделі, в яких внутрішня сторона з сіткою. Наявність її дозволяє відводити від долонь піт, за рахунок чого під час занять руки будуть залишатися сухими.

Купуємо якісні рукавички

Сьогодні купити рукавички для тренажерного залу, не розгубившись у виборі, складно. Купівля може не виправдати очікувань, якщо не знати всіх нюансів. Щоб не помилитися, орієнтуйтеся на вироби перевірених компаній, що спеціалізуються на виробництві спортивних товарів. За вартістю вони можуть обійтися дорожче, але це з лишком окупиться якістю, оскільки ви точно не підете за новими рукавичками через 2-3 тренування. Потрібно розуміти, що в фітнес-залі ваші руки знаходяться в постійному контакті з тренажерами, гантелями, турніками. Рукавички будуть стиратися і зношуватися. Питання тільки, як скоро.

Дізнавайтесь першими про акції, розпродажі та конкурсах.

Telegram