Бинти для боксу

Фільтр
Сортування:
Фільтр
Виробник
Довжина бинта
Ширина бинта
Стікер
Фільтр по ціні:
-
Сортування:
На строрінці:
  • 1
  • 2

Бинти для боксу - як важлива частина професійної екіпіровки бійців

Всі, хто так чи інакше стикався з боксом, знають, що це той вид єдиноборств, в якому важливі абсолютно всі деталі. Це твердження стосується до правильного вибору необхідної екіпіровки.

Ті, хто звик спостерігати за боксом з боку, напевно, і не здогадуються, про те, наскільки ретельно боксери вибирають кожен елемент екіпіровки. І якщо шолом, боксерські рукавички, кросівки, гетри видно всім глядачам, то ось про бинти для боксу знають далеко не всі. Але варто сказати, що саме бинти є невід'ємною захистом кистей рук боксера і надійно уберігають спортсмена від різних травм.

Що ж являють собою бинти для боксу? Не дивлячись на назву, цей елемент захисту відрізняється від медичних бинтів, якими ми перемотувати рани. Кращі боксерські еластичні бинти - це такі своєрідні стрічки тканини з певними характеристиками, які боксери намотують на кисті рук певним чином. Такі бинти зустрічаються довжиною від двох до п'яти метрів, а ширина їх зазвичай може становити приблизно від трьох до п'яти сантиметрів. Найчастіше боксери вибирають бинти довжиною в 2,5 метра.

Оригінал бинтів зазвичай виробляють зі спеціальною петлею для великого пальця і ​​надійними липучками в кінці для зручної фіксації. Такі трикотажні бинти для боксу купити стоїть не тільки тим, хто професійно займається боксом, але також і тим, хто любить займатися різними видами боротьби в якості спортивної активності і задоволення. Адже білі бинти для боксу необхідні, в першу чергу, для захисту кистей від різних травм, які підстерігають кожного борця на рингу.

Як підтверджує досвід і відгуки спортсменів, правильна намотування таких бинтів надійно фіксує кулак борця в певному положенні, і великий палець виходить захищеним від будь-яких пошкоджень. Звичайно, як дитячі, так і дорослі бинти будуть краще захищати, якщо і рукавички підібрані правильно. Вони повинні щільно сидіти без порожнього місця. Якщо ж у вас невелика рука або з якихось причин ви наділи рукавички не за розміром, ви можете компенсувати це, вибравши довший бинт. В Україні борці часто користуються таким трюком, тому можете сміливо повторювати.

Які бувають бинти на руки для боксу

Щоб замовити напевно той варіант бинтів, яким ви будете користуватися не один рік, радимо вивчити асортимент і дізнатися, які ж сьогодні взагалі бувають бинти. Щоб зрозуміти, скільки коштують бинти, потрібно кілька моментів. Ціна цієї частини екіпіровки, безумовно, залежить від матеріалів виготовлення, виробника, довжини бинта. Якщо перераховувати основні матеріали, з яких сьогодні виробляють бинти, то це будуть бавовняні тканини, поліестер (чистий або ж в комбінації з бавовною) і такий варіант матеріалу як спандекс.

Також, говорячи про різноманітність бинтів на ринку, варто сказати, що бинти бувають не тільки в форматі стрічок, але також і у вигляді рукавичок. Це так звані швидкі бинти, які боксер може надіти під рукавичку без тривалого процесу намотування. Їх ще називають ледачі бинти і все частіше вибирають замість класичних. Такі бинти рукавички також відмінно фіксують кисть.

Дізнавайтесь першими про акції, розпродажі та конкурсах.

Telegram