Пн-Пт с 10:00 до 19:00Сб-Вс с 10:00 до 18:00
0
Фільтр
Виробник
Розмір жіночого взуття
Розмір одягу для жінок
Колекція
Матеріал
Вид одягу
Стікер
Фільтр по ціні:
-

Crossfit

Сортування:
На строрінці:
Фильтр
Сортування:

Жіночий одяг для кроcсфіта (Crossfit)

Кроссфіт прийшов в нашу країну ще на початку 2000-их років, але інтерес до цього виду спорту зараз зростає все більше і більше. Навколо кроссфіта поширюється якась таємнича атмосфера, і спробувати його хоч раз «на смак» хочеться мало не кожному гостю спорт-залу. Якщо ви - один з них, і вже спланували свій похід на тренування, то, напевно, задалися питанням - «а в чому ж тренуються кроссфітери?» Ми постаралися розвіяти деякі міфи навколо одягу для кроссфіта і роз'яснити важливі маменти.

У чому особливості одяг для кроссфіта для жінок?

Кроссфіт є тренування, яка включає в себе елементи з багатьох інших видів спорту. Виходячи з цього можна зробити висновок, що, якщо купити гарний одяг для спорту, то для занять кроссфітом вона точно підійде. В цілому, це так і є, але все-таки пару-трійку нюансів присутній.

Деякі бренди випускають цілі лінійки Кроссфіт одягу для дівчат, і вони, безумовно, мають свої переваги, але для новачків вони, в основному, будуть невідчутні. Звичайно, ви будете почувати себе королевою, якщо купите модні кросівки Кроссфіт жіночі, але варто задуматися, чи потрібні вони вам, якщо ви тільки «пробуєте» цей спорт.

Комплект одягу для кроссфіта для жінок, в основному виглядає так:

  •  спортивна футболка;
  •  спортивний топ;
  •  шорти для кроссфіта жіночі;
  •  кросівки Кроссфіт жіночі;
  •  гетри;
  •  рукавички або накладки.

Важливо особливістю екіпіровки для кроссфіта є наявність додаткового захисту для гомілки. Спортсмени рідко займаються з відкритою гомілкою, тому що ця ділянка ноги часто травмується штангою, і з'являються садна. Тому гетри - один з маст хевов кроссфітера.

 В якості альтернативи гетри спортсмени часто беруть компресійні штани. Вони також будуть захищати гомілку, але при цьому матеріал цих штанів набагато щільніше, а значить - і захист краще. Але головний плюс компресійних штанів полягає в їх здатності збережуть температуру тіла в потрібному градусі. Це дуже важливо для запобігання можливих травм при виконанні складних вправ.

У компресійних штанях, як і в будь-який інший одязі для кроссфіта для жінок, ви повинні відчувати себе комфортно, рухатися, не відчуваючи сковування одягом. Часто компресійні штани і шорти для кроссфіта жіночі одягають разом. Це не приносить якийсь явною користі для тренувань, але виглядає такий наряд цілком гідно.

До обов'язкових атрибутів екіпіровки для кроссфіта варто ще віднести рашгарди. Вони також, як і компресійні штани, зберігають температуру тіла, огортаючи все тіло. Рішгарди відмінно підійдуть для тренування взимку, так як тіло не буде піддано різкій зміні температурного режиму.

Якими повинні бути кросівки Кроссфіт жіночі

Якісне взуття повинне в принципі бути у кожного спортсмена, а у кроссфітерра так тим більше. Так як під час тренування ви будете відчувати навантаження різної інтенсивності, ноги повинні бути готові до цього навантаження і мати необхідну підтримку. Тому купити в а-ля спортивному магазині будь-які кросівки буде не найкращою ідеєю.

Щоб не помилитися і купити правильні кросівки Кроссфіт жіночі, потрібно знати, що не варто брати:

  • кросівки, призначені для бігу (амортизація, яка є в таких кросівках, буде тільки створювати додаткове навантаження на коліна);
  • кеди (рівна підошва кед не створює ефект зчеплення з підлогою, який важливий при роботі з великою вагою);
  • штангетки (в цьому взутті буде складно виконувати гімнастичні жлементи).

Резюмуючи, можна сказати, що одяг для кроссфіта для жінок на початковому етапі може бути таким, як і для звичайних тренувань. Згодом же ви сам відчуєте необхідність в додаткових функціях одягу, і будете купувати тільки Кроссфіт одяг для дівчат.