Пн-Пт с 10:00 до 19:00Сб-Вс с 10:00 до 18:00
0
Фільтр
Виробник
Розмір чоловічого взуття
Колекція
Матеріал
Вид одягу
Стікер
Фільтр по ціні:
-

Важка атлетика

Сортування:
На строрінці:
Фильтр
Сортування:

Як вибрати штангетки для важкої атлетики

Не важливо, відвідуєте ви тренування раз на місяць або кілька разів на тиждень - в будь-якому з варіантів ви повинні пам'ятати, що жодна тренування не буде максимально ефективною, якщо на вас не буде правильною спортивною екіпіровкою. І якщо у випадку, наприклад, з йогою неправильна спортивна форма навряд чи зможе нашкодити вам, то ось у випадку з важкою атлетикою і кроссфітом, в неправильній одязі для важкої атлетики та взуття ризик отримати травму набагато вище. Тому, з турботи про себе завжди вибирайте кросівки і одяг за призначенням.

Як вибрати штангетки для важкої атлетики та кроссфіта?

Для початку, варто сказати, що штангетки - це не новомодна річ, від відомих спортивних брендів. Штангетки reebok - це необхідний захід безпеки при виконанні вправ з великою вагою. Тому що одяг для важкої атлетики та штангетки для важкої атлетики проводяться з урахуванням навантаження на ноги і спину і, завдяки матеріалам, технологіям виробництва і спеціальної конструкції, здатні знизити це навантаження і уберегти спортсмена від можливих травм.
Щоб купити одяг і взуття для важкої атлетики і після кількох тренувань не розчаруватися покупкою, зверніть при покупці увагу на наступні критерії штангетки України:
- Штангетки reebok або іншого відомого спортивного бренду обов'язково повинні з каблуком. Каблук в даному випадку - не порожній атрибут, він виконує такі функції:
  • Каблук на штангетки для важкої атлетики допомагає змістити сильне навантаження при виконанні присідань з великою вагою з м'язів стегна на м'язи сідниць.
  • Впливає на зниження навантаження, яка утворюється при виконанні практично всіх вправ, на голеностоп.
  • Каблук на штангетки adidas сприяє зміщення центру ваги атлета, що, в свою чергу, мінімізує ризики при виконанні вправ різної складності і допомагає більш безпечно виходити з ненависних повторень.
- Наступним важливим моментом, на який варто звернути свою увагу перед тим, як купити штангетки adidas, є матеріал. І якщо каблук на штангетки для важкої атлетики допомагає більш безпечно виконувати вправу, то якість матеріалу покликане більше зберегти штангетки в хорошому стані якомога довше. Матеріал у штангеток adidas повинен бути дуже щільним, щоб відмінно фіксувати ступню, сама взуття швидко не розтягувалася і не деформувалася. Найкраще купити штангетки в Україні з натуральної щільної шкіри зі вставками з спеціально створеної для штангеток для важкої атлетики тканини. Зазвичай такі тканини швидко набувають свою колишню форму і не дозволяють ступні "повзти" ​​вперед.
- Далі, перед тим, як штангетки купити варто перевірити, чи достатньо міцна у них підошва, адже від цього значною мірою залежить відчуття комфорту і надійності при роботі з великою вагою. Підошва штангеток reebok повинна бути досить жорсткою і чіпкою, щоб при виконанні вправ різної складності атлет міг добре відчувати підлогу і з упевненістю покладатися на свої ноги.
- Ну, і важливою деталлю при виборі штангетки України є виробник. Напевно, не варто довго пояснювати, чому варто купувати одяг і взуття для важкої атлетики від відомих спортивних брендів. Тут і так зрозуміло, що штангетки reebok і штангетки adidas будуть відрізнятися максимальною якістю і міцністю, забезпечать вам комфорт і впевненість у взутті.

Де можна штангетки купити за низькою ціною?

Купити штангетки в Україні можна, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Консультанти допоможуть вам визначитися з розміром і оптимальними характеристиками, телефонуйте.